Czy mądrzejsi mężczyźni mają lepszą spermę?

Czy mądrzejszy mężczyźni lepiej spermę?Przeczytaj, co, czy, naprawdę, jest u mężczyzn związek między kvocijenta inteligencji i jakość ich nasienia.

Jak wykorzystać badania?

1985 rząd usa przeprowadzili badania, Vietnam Experience Study, w którym były wojny, kombatantów podvrgli różnych wyników testów, testy na inteligencję, psycho-testy, a brali je i próbki nasienia. Dane te starannie wykorzystał Rosalind Arden i jej koledzy z King ' s College, London.

Chociaż nie badano tak samo, jest remis, to ich najbardziej zaskoczyło. Okazało się mianowicie, że sperma jest bardziej inteligentny-mężczyźni w tym badaniu była bardziej jakościowy niż spermy mniej, bardziej inteligentny mężczyzn.

Faktyczne oznaczenie jakości nasienia?

Jak jakość nasienia, jak zwykle, jest dyplom, który ma wystarczającą ilość plemników, które znają dobrze pływać. Choć eksperci - androlozi - biorą pod uwagę kilka czynników. Bardzo ważne jest zdrowie każdego pojedynczego plemnika i jego zdolność do interakcji z jajašcem. Musi mieć odpowiedni owalny kształt głowy i długie łodygi.

Każdy człowiek może w pewnym stopniu wpływać na jakość jego nasienia, niestety, i w negatywnym i pozytywnym sensie. Trzymając majtki, siedzący tryb życia, komputery, laptopy na kolanach, alkohol, narkotyki, stres, niezdrowa dieta i wiele znanih i neznanih czynników wpływa na jakość nasienia. Właśnie dlatego, że istnieje tak wiele czynników, które wpływają, bardzo trudno jest ocenić wpływ takich czynników, jak inteligencja.

Inteligencja i dyplom

Inteligencja i dyplomAutorzy badania twierdzą, że inteligencja wpływa na jakość nasienia. Chodzi tylko o potwierdzeniu dwóch faktów, które znajdują się w określonym związku. Wydaje się, że jest mądrzejsza od mężczyzny, mieć coś z wyższej rozdzielczości spermy. Czym możemy przypisać ten fakt? Wielu by chętnie za to oskarżony geny, czyli ewolucję.

Pomysł opiera się na tym, że grupa genów odpowiedzialnych za jakość nasienia jest związany z grupą genów, która wpływa na inteligencję, i, że ich połączenie genetycznie skuteczne w walce o przetrwanie. Wydaje się logiczne, dlaczego lepiej spermy do rozmnażania i tym samym przetrwanie gatunku, bo analitycy, nie wszystko jest tak jednoznacznie.

Oprócz tego, w pasie od dawna nie jest używany ogólny termin wywiadu, już istnieją różne rodzaje inteligencji -emocjonalny, matematycznej, itp. Różne specjaliści stosują różne kryteria i różne klasyfikacje. Czy poprawy nasienia mają emocjonalnie mądrzejszy lub top logičari - jeszcze nie wiadomo.

Przede wszystkim informacja ta jest ważna z powodu pewności mężczyzn i kobiet, które szukają partnera do zapłodnienia. Nie ważne, tylko, że, jak ze wzgórza odvaljen, już lepiej indeks do poczęcia w nowej przynosi właśnie inteligencja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *